Lockurna Kina
2020-12-28
859436
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNA, Kina, 1900-tal, floral dekor med emaljfärger, stämpel samt märkningar i sepia, höjd ca 44 cm
Smärre slitage