Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
ROSENTHAL, "Classic Rose", matservis, 29 dlr, bestående av: 12 mattallrikar, 12 assietter, 4 serveringsskålar, 1 långsmalt serveringsfat
Repor, mindre nagg kan förekomma
859408
2020-12-28