Louis Vuitton portfölj

Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LOUIS VUITTON, portfölj, 1920-tal, brunt skinn, detaljer i mässing, märkt invändigt samt numrerad 728824, ca 15x51x33 cm, senare tillkommen namnskylt från Louis Vuitton i brunt skinn

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på skinn

859317

2020-12-28