Sängbord
2020-12-28
859308
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD, 1900-talets mitt, en låda samt underlyggande hylla, höjd ca 57, 60x30 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage