Peter Dahl litografi
2020-12-27
859300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Saxofon, signerad Peter Dahl, 311/371, färglitografi