Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM GISLANDER (1890-1937): motiv av ejdrar på skärgårdsklippor, signerad William Gislander, olja på pannå, ca 33x41 cm
859278
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här