Oskar Bergman
2020-12-28
859259
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Ekar",
signerad samt daterad Oskar Bergman maj 1952, akvarell på papper, ca 36 x 26 cm