Oscariansk ljuskrona
2020-12-27
859248
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, 1900-talets början, stomme förgylld mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 82, diameter 31 cm