Bordslampa
2021-01-03
859151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1900-tal, genombruten och med målad dekor, höjd ca 31 cm
Slitage, funktionen garanteras ej