Bordslampa
2021-01-03
859061
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, Kina, omgjord från vas, koppar och emalj, höjd inkl sockel ca 34 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, mindre hål