Carl-Erik Bodén taklampa
2020-12-25
859043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL-ERIK BODÉN, takarmatur, stomme i mässing, femarmad, kupor i glas med etsad bladverksdekor, 1940/50-talets mitt, diameter 68 cm, höjd inkl. upphängning ca 52 cm
Kupor med smärre nagg förekommer