Textiltavlor Kina
2020-12-25
859019
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEXTILTAVLOR, 1 par, 1900-talets första hälft, motiv av figurer, ca 35x26 cm
Slitage, släppt från montering