Klubbat för:
6 600 SEK
5 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets senare del, empirestil, tripod, svärtat trä med förgyllda patinerade beslag, hängande kjedjor, höjd ca 107 cm vardera
Delvis slitage
858947
2020-12-28