Fällbord
2020-12-26
858905
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanérad i alrot, höjd ca 72, 89x89 cm
Saknar låsfunktion, något lös skiva, bruksslitage