Ingegerd Silow rölakan 1900-talets mitt
2020-12-25
858895
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 170x234 cm
Fläckar, fransar saknas delvis