Porträtt oljemålning
2020-12-24
858775
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt, olja på duk, otydlig signatur, ca 42x33 cm
Retuscherat, smärre krackeleringar