Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2020-12-24
858513
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Tulpaner, ion, signerad Ulrica HV, 1154/1850, färglitografi, bladmått ca 62x45 cm