Ljusstake rokokostil silver
2020-12-23
858466
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKE, silver, Tyskland, 1900-tal, rokokostil, fylld fot, höjd ca 9 cm
Bucklor, monogramgravyr