Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
GUNNI OMANN, skrivbord, Danmark 1960-tal, modell 75, jakaranda, sex lådor, baksidan med hylldel och lucka, höjd 73, 153 x 81c
CITES-intyg medföljer.
Slitage
858397
2020-12-27