Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt
Ljuskrona 1900-talets mitt

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, stomme i glasbeklädd mässing, 16 ljuspunkter, höjd ca 58 diameter ca 150 cm

Smärre nagg, ett ljustäste med lagning, skärmar med skador

858236

2020-12-27