Berndt Friberg vas
2020-12-23
858212
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, grönglaserat stengods, Gustavsberg, signerad och daterad Friberg 1978, höjd 12 cm