Angelica Wiik färglitografi
2020-12-27
858192
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 202/290, ca 58,5x43 cm