Lennart Jirlow färglitografi
2020-12-23
858168
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (1936-2020): Figurscen, signerad Jirlow, 152/310, färglitografi, bildmått ca 38x54 cm