Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT GÖRAN KARLSSON (Född 1954): Barhäng, färglitografi, signerad samt numrerad 4/50, arkmått ca 42x59 cm
858161
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här