Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, Ferdinand Lundquist, Göteborg, vitmålade, lösa klädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Färgbortfall, slitage
858070
2020-12-23