CLAIRE VIEW
2020-12-30
858050
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): komposition, signerade samt daterad Claire View -20, olja på duk, ca 50x40