Leune takplafond Paris 1910/20-tal
2020-12-23
857754
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LEUNE, takplafond, Frankrike 1910/20-tal, gult, blått och blästrat glas, dekor av svalor, signerad Leune, diameter 35 cm