Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Broderande kvinna vid fönster mot Norr mälarstrand", signerad Harald Sallberg, litografi, 35x27 cm
Dedikation, gulnad
857719
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här