Yrjö Edelmann
2020-12-30
857643
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad,1155/1500 färglitografi, bladstorlek ca 61x44 cm