Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Riddarfjärden sett från Södermalm, signerad och daterad Oscarsson -35, olja duk, 47x55 cm
857437
2020-12-22