Petter Thoen färglitografi
2020-12-22
857431
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 281/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm