Sophus Frandsen "Fibonacci", takarmaturer, 1 par,
2021-02-28
857317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
SOPHUS FRANDSEN, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark 1960-tal, koppar, höjd ca 30, diameter 47 cm
smärre slitage, patina