Blomsterpiedstaler
2020-12-30
857291
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BLOMSTERPIEDESTALER, PAPPERSKORG, 3 dlr, samtida, behandlat trä, höjder ca 44-68 cm
Skador, slitage