Gouacher Kina
2020-12-22
857265
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOUACHER, 1 par, på papper, Kina, 1900-talets mitt, motiv av figurer i bergslandskap, kalligrafi, två sigill, ca 178x37 cm
Slitage, fläckar