Kaisu Koivisto etsning
2020-12-28
857262
| Klubbat belopp | 110 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
KAISU KOIVISTO (född 1962) "Frammenti Connettivi", signerad samt daterad -96, etsning, 72/200, 20x27 cm