Pall
2020-12-22
857234
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALL, mahogny, 1900-talets andra hälft, grön klädsel, plymå, höjd ca 39, 60x60 cm
Slitage, fläckar