Gustaf Möllenborg silver fat
2020-12-21
857228
| Klubbat belopp | 220 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
GUSTAF MÖLLENBORG, fat, silver, Stockholm 1852, rund form med växtdekor runt brättet, diameter 25 cm, vikt ca 430 g.
Bruksslitage, mindre bucklor.