Vårt vackra Stockholm med Carl Larsson etsning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÅRT VACKRA STOCKHOLM., Utgivet till förmån för Daniel Fallström-fonden. Stockholm (Bröderna Lagerström) 1920, ETSNING, Carl Larsson, monogramsignerad av Karin Larsson samt 39 planscher efter Goodwin, Upplaga i 200 exemplar varav detta ex. nr. 191, halvfranskt band

Ytskadoe

857172

2020-12-21