Fåtölj Yngvar Sandström Alf Svensson
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALF SVENSSON, fåtölj, "Galaxy", modellen formgiven 1968, Dux, formgjuten plast, textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, gulnad plast, repor, fläckar, fästen till klädsel saknas
857138
2020-12-21