Peter Dahl färglitografi
2020-12-22
857065
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Brännvinsadvokaten, signerad Peter Dahl märkt PT, färglitografi, bildmått ca 41x28 cm