Oljemålning 1700-tal
2020-12-27
857038
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap med kurtiserande par, olja på duk, ca 65x84 cm
Färgbortfall, krackeleringar, lagning