Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2020-12-30
857018
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 165/200, litografi, ca 74x53 cm