Oidentifierad konstnär olja på duk
2021-01-16
857005
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Schmidh, omkring 1900, strandmotiv med ridsällskap, ca 23x44 cm.
Slitage efter ålder, krackelyr och färgbortfall, intrycksskada.