Takplafond
2020-12-28
856990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKPLAFOND, glas, mässing, delvis etsad, för ljuspunkter, diam 58, höjd ca 60 cm
Slitage, märre kantnagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen