Takplafond
2020-12-21
856989
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKPLAFOND, art deco, 1930-tal, för 3 ljuspunkter, etsad yta, stiliserad dekor av växtslingor, diam 50, höjd ca 55 cm
Smärre kantnagg