Takarmatur
2020-12-22
856983
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, frostat glas, 1900-talets mitt, dekor av rosor, två ljuspunkter, diameter ca 54 cm
Smärre nagg