Antonio Saura litografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANTONIO SAURA (Spanien 1930-1998): Utan titel,
signerad, daterad och numrerad Saura -59, 18/50. litografi, bildmått ca 46x36 cm
Kuntoraportti
856953
Päivämäärä:
2020-12-22