Ivars bordslampor 1 par
2020-12-21
856871
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, vita tygskärmar, höjd inkl. skärm ca 55 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage