Stekhuv porslin Kina 1700-tal
2020-12-22
856861
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STEKHUV, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose föreställande blommor och dyrbara ting, diameter c. 28 cm
Smärre slitage