Klaffbord 1900-talets första hälft
2020-12-30
856830
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, ek, spiralvridna ben, med två klaffar, höjd ca 72, 105 x 55-145 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar samt vattenringar